Ota yhteyttä

Yhteys

Asiantuntijat aina käytössä: soittamalla, sähköpostilla, tekstiviestillä ja WhatsAppilla.

Myynti

050 553 1111
tech@oddy.fi

Varaa etätapaaminen!

Tavoitat myyntimme myös
WhatsAppissa

Tekninen tuki

Arkisin 9-15
help@oddy.fi

Tule käymään

Espoo
Piispantilankuja 4, 4 krs.
02240 Espoo

Kuopio
Kauppakatu 12, 2 krs.
70100 Kuopio

Sisäänkäynti sisäpihalta, ensimmäisestä ovesta ja portaat ylös. Tervetuloa!

Iisalmi
Kauppakatu 14, 2 krs.
74600 Iisalmi

Joensuu
Suppakuja 4
80230 Joensuu

Oddy Tech

Y-tunnus: 2081793-1
etunimi.sukunimi@oddy.fi

Laskutustiedot

Otamme vastaan vain verkkolaskuja.

Kasvu ja asiakkuudet

Saat meihin yhteyden sähköpostilla, soittamalla, tekstiviestillä, WhatsAppilla, Facebookissa, chatissa tai varaa sopiva aika suoraan alta.

Laura Nevasalo

Laura Nevasalo

Kasvu ja asiakkuudet
Client Director

Varaa etätapaaminen!

laura.nevasalo@oddy.fi
050 553 1111


Jukka Leino

Jukka Leino

Kasvu ja asiakkuudet
CEO

Varaa etätapaaminen!

jukka.leino@oddy.fi
040 516 7612


Kehitys ja tuotanto

Matti Ilvonen

Matti Ilvonen

Moniosaaja
Head of Software Development

matti.ilvonen@oddy.fi

Leevi Savolainen

Leevi Savolainen

Mobiilisovellukset
Full-Stack Software Developer

leevi.savolainen@oddy.fi

Roni Laaksoviita

Roni Laaksoviita

Sovelluskehitys
Full-Stack Software Developer

roni.laaksoviita@oddy.fi

Joni Miromäki

Joni Miromäki

Verkkokehitys
Web Developer

joni.miromaki@oddy.fi

Kaisa Lehikoinen

Kaisa Lehikoinen

Ohjelmistokehitys
Software Developer

kaisa.lehikoinen@oddy.fi

Esa Rintala

Esa Rintala

Suunnittelu
Junior UX/UI Designer

esa.rintala@oddy.fi

Anski Hokkanen

Anski Hokkanen

Suunnittelu
UX/UI Designer

anski@oddy.fi

Ota rohkeasti yhteyttä asiassa kuin asiassa!

tech@oddy.fi
050 553 1111





Lähetä viesti!
1
Voidaanko auttaa?
Hei!

Voidaanko auttaa?
Powered by