Ota yhteyttä

Yhteys

Asiantuntijat aina käytössä: soittamalla, sähköpostilla, tekstiviestillä, WhatsAppilla, Facebookissa ja chatissa.

Myynti

050 553 1111
tech@oddy.fi

Varaa etätapaaminen!

Tavoitat myyntimme myös
Facebookissa, Chatissa ja WhatsAppissa

Tekninen tuki

Arkisin 9-15
050 468 6334
help@oddy.fi

Ongelma- ja vikatilanteissa autamme myös Facebookissa, Chatissa ja WhatsAppissa

Tule käymään

Espoo
Piispantilankuja 4, 4 krs.
02240 Espoo

Kuopio
Kauppakatu 12, 2 krs.
70100 Kuopio

Sisäänkäynti sisäpihalta, ensimmäisestä ovesta ja portaat ylös. Tervetuloa!

Iisalmi
Kauppakatu 14, 2 krs.
74600 Iisalmi

Oddy Tech

Y-tunnus: 2081793-1
etunimi.sukunimi@oddy.fi

Laskutustiedot

Otamme vastaan vain verkkolaskuja.

Kasvu ja asiakkuudet

Saat meihin yhteyden sähköpostilla, soittamalla, tekstiviestillä, WhatsAppilla, Facebookissa, chatissa tai varaa sopiva aika suoraan alta.

Laura Nevasalo

Laura Nevasalo

Kasvu ja asiakkuudet
Client Director

Varaa etätapaaminen!

laura.nevasalo@oddy.fi
050 553 1111


Jukka Leino

Jukka Leino

Kasvu ja asiakkuudet
CEO

Varaa etätapaaminen!

jukka.leino@oddy.fi
040 516 7612


Kehitys ja tuotanto

Jyrki Sepponen

Jyrki Sepponen

Teknologiaratkaisut
CTO

jyrki.sepponen@oddy.fi
050 501 9037


Leevi Savolainen

Leevi Savolainen

Mobiilisovellukset
Full-Stack Software Developer

leevi.savolainen@oddy.fi

Roni Laaksoviita

Roni Laaksoviita

Sovelluskehitys
Full-Stack Software Developer

roni.laaksoviita@oddy.fi

Joni Miromäki

Joni Miromäki

Verkkokehitys
Web Developer

joni.miromaki@oddy.fi

Anski Hokkanen

Anski Hokkanen

Suunnittelu
UX/UI Designer

anski@oddy.fi

Ota rohkeasti yhteyttä asiassa kuin asiassa!

tech@oddy.fi
050 553 1111





Lähetä viesti!
1
Voidaanko auttaa?
Hei!

Voidaanko auttaa?
Powered by