Ota yhteyttä

Yhteys

Yhteys asiantuntijoihin aina käytössä: soittamalla, sähköpostilla, tekstiviestillä ja WhatsAppilla.

Myynti

050 553 1111
sales@oddy.fi

Varaa etätapaaminen!

Tavoitat myyntimme myös
WhatsAppissa

Tekninen tuki

Arkisin 9-15
support@oddy.fi

Tule käymään

Espoo
Piispantilankuja 4, 4 krs.
02240 Espoo

Kuopio
Kauppakatu 12, 2 krs.
70100 Kuopio

Iisalmi
Kauppakatu 14, 2 krs.
74600 Iisalmi

Joensuu
Paljetie 4 A1
80130 Joensuu

Kasvu ja asiakkuudet

Saat meihin yhteyden sähköpostilla, soittamalla, tekstiviestillä, WhatsAppilla tai varaa sopiva aika suoraan alta.

Laura Nevasalo

Laura Nevasalo

Kasvu ja asiakkuudet
COO

laura.nevasalo@oddy.fi
050 553 1111


Jukka Leino

Jukka Leino

Kasvu ja asiakkuudet
CEO

Varaa etätapaaminen!

jukka.leino@oddy.fi
040 516 7612


Kehitys ja tuotanto

Leevi Savolainen

Leevi Savolainen

Mobiilisovellukset
Full-Stack Software Developer

leevi.savolainen@oddy.fi

Roni Laaksoviita

Roni Laaksoviita

Sovelluskehitys
Full-Stack Software Developer

roni.laaksoviita@oddy.fi

Joni Miromäki

Joni Miromäki

Verkkokehitys
Web Developer

joni.miromaki@oddy.fi

Kaisa Lehikoinen

Kaisa Lehikoinen

Ohjelmistokehitys
Software Developer

kaisa.lehikoinen@oddy.fi

Anski Hokkanen

Anski Hokkanen

Suunnittelu
UI/UX Designer

anski@oddy.fi

Ota rohkeasti yhteyttä asiassa kuin asiassa!

sales@oddy.fi
050 553 1111

Lähetä viesti!
1
Voidaanko auttaa?
Hei!

Voidaanko auttaa?
Powered by